Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két napot okkal ellogtam a...

Két napot okkal ellogtam a sulibol, a háziorvos ad erről igazolást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Utólag nem nagyon szoktak adni igazolást,csak ha aznap mész el az orvoshoz! Legtöbben visszamenőleg nem adnak!
2012. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk ugy lett volna hogy tegyükfel eljöttem tegnap meg ma akkor ma elmegyek a doktorhoz és ad akkor igazolást? vagyis ugy értem hogy tegnap teszem azt annyira rosszul voltam hogy nemtudtam elmenni de mára már kicsit jobban vagyok de suliba nemtudtam menni és elmentem doktorhoz akkor ugy ad 2 naprol igazolást? köszönöm a választ
2012. márc. 8. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom csak a szülőnek ad utólagos igazolást.
2012. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha jófej dokod van akkor esetleg úgy adni fog,és ne mkötözködik Esetleg szülői igazolást ne mtudsz vinni?
2012. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
multkor 1hetet itthol voltam mert beteg voltam és én mentem el egyedül a doktorhoz és mondta kiir meg ad igazolást de anyámnak nem kellett ott lenni
2012. márc. 8. 15:18
 6/12 A kérdező kommentje:
az a célom hogy anyám netudja meg az orvosit 100 hogy nemtudja meg mert a doki nem szokta neki elmondani meg semmi szülőit meg hamisitanom kéne azt meg nem merek
2012. márc. 8. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd, Te ismered az orvosod. Amint tudsz menj el hozzá. Ha nem ad igazolást, akkor más megoldáson agyalhatsz, de addig feleslegesen aggódsz. :)
2012. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne sűrűn csinálj ilyet,mert nem lesz jó vége...tapasztalatból mondom. Most vagy próbáld meg a dokit (meg kéne sztem) vagy ha nem jön össze akk írj szülőit.
2012. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szülöi aláirásnál 18 éves haveromat kérném meg nemtudom mennyire sikerülne azt bevennék esetleg? amugy a doktort ismerem
2012. márc. 8. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Embertől függ, az én orvosom mindig adott, ha előre odatelefonáltam, hogy ma nem mennék be, utólag soha. De ha szülő aláírását kell hamisítgatni képzelem mennyire jó okkal lehetett. Inkább ne próbálkozz, mert ha lebuksz nagyon megszívhatod, egyszerűen állj az orvos elé, aztán vagy bejön, vagy nem.
2012. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!