Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emiatt felmenthet az orvos...

Emiatt felmenthet az orvos testnevelés alól? (többi lent)

Figyelt kérdés

Régebben asztmás voltam, de amikor már teljesen jobban lettem akkor elhagytam a gyógyszereket, meg azt a fújós valamit amit a számba kellett fújni, még az orvoshoz sem mentem vissza vizsgálatokra stb... Azóta eltelt 3 vagy 4 év, és semmi bajom nem volt. Most pár hete úgy érzem hogy újra kialakult, de most mintha picit rosszabb lenne, mert nem bírom a nagyobb fizikai terhelést. Gondolok itt a futásra stb....Pár perc után befulladok, nehezen kapok levegőt, szorít-fáj a mellkasom és szárazat köhögök, és ezután el kell teljen 20-30 percnek hogy újra "visszaálljak" normálisba mint előtte. Van olyan is amikor csak úgy hogy nem csinálok semmit, rám tör egy kisebb roham, és nehezebben kapom a levegőt egy kis ideig.

Hétfőn megyek az orvoshoz, és szerintem majd elküld vizsgálatokra, és ha kiderül hogy megint asztmás vagyok, akkor fel is menthet testnevelés alól? Mert nem bírom megcsinálni, kín szenvedés nekem a tesi óra. A tanárt meg nem érdekli, akkor is erőltetni, és csináltatja velem a feladatokat, ha már belepusztultam és nem kapok levegőt, de olyankor ott szoktam hagyni, és nem csinálom tovább.

(nem dohányzom, alkoholt csak ritkán iszom és keveset, nem vagyok kövér sem)


2012. márc. 10. 10:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem eddig orvoshoz, mert félek hogy azt mondja hogy be kell feküdnöm a kórházba, és azt nagyon nem szeretném! Régebben is be kellett feküdnöm 1 hétre, nagyon nem szeretnék :(
2012. márc. 10. 10:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél?! Akkor jobban szeretnél meg fulladni tesin? -.-"

Felmenthet és fel is fog

2012. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!