Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen, hogy...

Nagyon kellemetlen, hogy álmomból felébredek arra, hogy nagyon hangosat pukizok és a barátom is mindig felébred rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg komoly a kérdés, ha lehet mellőzzétek a poénkodást, mert nagyon szenvedek ettől, tudom hogy természetes folyamat de mégis nagyon zavar.

Több ideje együtt vagyunk, de ilyen témát sosem szoktunk felhozni...

Amikor együtt alszunk mindig felébredek rá, hogy nagyon nagyot pukizok (sosem szagos), és hallom a barátomon, hogy ő is felébred rá.

Még sosem hoztuk szóba, ezért kérek tőletek segítséget: hozzam del a témát, vagy hagyjam és próbáljak nem törődni vele??


Előre is köszönöm a válaszokat.


21/L


2012. márc. 10. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hú ez tényleg kellemetlen...mi 3 éve vagyunk együtt és simán beszélünk az ilyen témákról is. kb. 1,5 év után már oldódtak a gátlások és felhoztunk ilyen témákat is. ha már együtt éltek ez ne legyen tabu, valahol próbáld elmondani neki, h nem tudod mitől van és nagyon zavar ez téged. ha gondolod kérdezz meg egy dokit,név és regisztráció nélkül írsz az itt kiválasztott dokinak és leírja ő mire gondol, mit javasol. elég hamar szoktak válaszolni. én mindig ide írok. [link]
2012. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, de a hét több napján együttalszunk és kivétel nélkül mindig ez történik..kivéve, ha nagyon mélyen alszunk mind a ketten:(

Nagyon köszönöm a tanácsot, fogok írni erre az oldalra!

2012. márc. 10. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
azt mondom én is, h szerintem érdemes arra az oldalra írni :) név nélkül van nem tudja senki h te írtad a dokik meg válaszolnak.
2012. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!