Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most micsoda és mit kellene...

Ez most micsoda és mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

már körülbelül egy hete azzal küzdök, hogy ha kilépek az ajtón rögtön pisilnem kell... ha visszajövök akkor semmi :S

és elég idegesítő, hogy utána rögtön 1 órát kell buszoznom és, hogy vajon mi lesz... ez most lehet hülyén hangzik, de csak bebeszélem magamnak, vagy mi ez? nagyon kellemetlen..


2012. márc. 11. 03:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem idegrendszer alapu. en depresszios vagyok es mielott megyek valahova mindig pisilnem kell mielott kilepek az ajton.mondjuk nekem jon is egy keves. probald ki hogy nem mesz visszaes menj be a legkozelebbi helyre ahova tudsz pisilni es ha az uton is kell pisilned es utana se jon semmi ,menj dokihoz.lehet hogy valami panikbetegseghez hasonlo lehet a dologban. ird meg legyszi hogy ha megtudod mi ez mert erdekelne. koszi!
2012. márc. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát volt már hogy nem mentem vissza 1 órát utaztam és leszálltam a buszról fel a plázába és ott és kellett is nem is kevés.. arra is gondoltam, hogy még reggelre olyankorra nem indul úgy be a vesém mert mikor felkelek annyira sok nem kell.. de mostanában az is baj hogy suliba elmegyek kiérek a buszhoz és már kell és még 1 óra haza és mire haza érek már nem kell.. direkt kipróbáltam hogy mikor kellene.. és fél4től 6kor mentem el...
2012. márc. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!