Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kávé és az esetleges mellékh...

A kávé és az esetleges mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Egy éve van munkahelyem, azóta iszok kávét is, naponta egyet, általában ebéd után. Tudjuk, hogy a kávé segít ébren maradni, emiatt nagyon jó, viszont félek, hogy vannak mellékhatásai, engem leginkább a hosszútávúak érdekelnek. Anyám is issza már 25 éve, és mondja, hogy ha reggel nem inna, megfájdulna tőle a feje. Tudtok valami más mellékhatásáról is esetleg ami miatt megfontolandó az abbahagyása?
2012. márc. 11. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

A kávézás mértékkel még egészséges is!Én pl nem tudom meginni a presszókávét,csak a tejeset,kb 10 éve iszom,és ha nem iszok az se baj,nem fáj a fejem.Ez egy rituálé mint a dohányzás,fejben dől el.Az én anyukám is "halálán" van ha nincs meg a reggeli kávé,szétszakad a feje.Szerintem ez akkor van,ha évekig erős kávét fogyaszt valaki rendszeresen!

Ha hallgatsz rám,akkor tejeskávézz,azt lehet naponta 2x-3x is,az érzés megmarad hogy kávézol:)

2012. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30éve iszom én is,az előttem íróval egyet értek,egészséges kis mértékben ,vízhajtó is..Ne aggódj ezen van ettől mérgezőbb élelmiszerek is.Áldott állapotban is ittam,igaz koffein menteset.Úgy hogy napi 2x 3x nyugodtan lehet fogyasztani...:)
2012. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!