Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit csináljak?

Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van az oldalamon egy anyajegy. Szerintem festékes,szinte biztos. nem okoz nekem sok gondot,csak figyelnem kell rá,hogy nehogy belekapjak,vagy az övem,vagy valami felsértse. 14 éves vagyok,lány. tanultam,hogy ebből az anyajegyből indulhat ki rák. anyukám évekig nem látta,aztán mikor meglátta megijedt,és kérdezte,hogy ez mióta ilyen nagy. mondtam neki,hogy évek óta. szerintetek majd el kéne,hogy távolíttassam?
2012. márc. 11. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász eldönti, de ha rossz helyen van, akkor igen valószínű. Egyik barátnőmnek is azért szedték le, mert félő volt, hogy belekap a melltartója kapcsával. Tényleg jobb a biztonság, menjetek vele orvoshoz.
2012. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igy van a börgyógyász dönti el h le kell-e venni és elküldeni szövettanra
2012. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!