Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt van, lebénulhatok?

Mi miatt van, lebénulhatok?

Figyelt kérdés

Két éve volt egy csigolya törésem,nem kellett műteni,hosszas merevítés után teljesen rendbe jött,beforrt.

Két hete viszont egyik bukfencnél rosszul fordultam át,és ráestem,megroppant. Voltam CT-n,nincs törés,meg semmi.

Azóta viszont többször lezsibbad a kezem éjjelente,nappal pedig furcsa bizsergő érzés van főleg a bal kezemben. Mi lehet az oka? Mik lehetnek a következmények ?


2012. márc. 12. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Neurológusnak kéne látnia! A háziorvos ad hozzá beutalót.
2012. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzékeny csigolyád megint meg lett bántva, megnyomott egy idegszálat, erért érzed a bizsergést, föltétlenül neurológussal kell kezeltesd. Azért ennyitöl nem bénulsz le, hisz nem volt olyan nagy trauma, nem törtt el a gerinced. Viszont ezek után nem eröltetném a sportolást.
2012. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!