Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már így menszesznél?

Voltatok már így menszesznél?

Figyelt kérdés
Aki valami komoly dologra számít, az zárhatja be a kérdést, offért nem kell fáradozni, mert igazából csak érdeklődöm, és semmi drasztikus dolog nem lesz benne, hogy van még valaki, aki nem menszesz alatt "idegroncs" hanem előtte? Úgy hallottam alatta szokott a nő kicsit érzékenyebb lenni, de én általában mindig előtte vagyok, és nem is közvetlen előtte, hanem előtte néhány nappal. Van még valaki így?
2012. márc. 13. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy előtte 1-2 nappal érzékenyebb vagyok, mint szoktam. Könnyebben felidegesítem magam vagy érzékenyülök el. A hormonok miatt van, nem egyedi. Ez van. Nem arra kell gondolni, hogy ilyenkor egy idegbeteg álalt vagyok, csak simán érzékenyebb.

Alatta meg csak akkor vagyok idegbeteg, ha rohadtul görcsölök és nem akar hatni a gyógyszer. Más bajom nincs annyira.

2012. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, az idegroncsot én is így értettem. Aha, tudom, a hormonok... Csak én pl. úgy vagyok, hogy lehet előtte 1-2 nappal már nem is vagyok. Hanem ha pl. vasárnap betegszem meg, már hétfőtől egész héten érzem, hogy ingerültebb vagyok, de pl. szombatra ez már elmúlik, pedig vasárnap jön meg.
2012. márc. 13. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne írd légyszi azt, hogy megbetegszel, ez nem betegség, hanem az élet velejárója. Szép dolog is, hisz azt jelenti lehet gyereked. Nem betegség.

Előző vagyok még mindig, aha hát kinél milyen. Részben ez fejben is eldől, mennyire vagy nyűgős-hisztis-ingerült. Van, hogy pl. ismerőssel beszélgetünk, amúgy is gyengébbek ilyenkor az idegeim, felnyomja az agyam valamivel, akkor durcizok egy negyed órát, aztán magamba nézek, bocsánatot kérek tőle és utána egy fokkal már jobb. Próbálom nem kitölteni senkin.

Reklámozzák ezt a franctudjamianeve pezsgőtablettát is, ami direkt erre van amúgy, kicsit régebben mindig láttam szinte a tévében. Próbáld ki, hátha úgy kibírhatóbb a hét.

2012. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!