Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Oltre hajapolo termekekkel...

Az Oltre hajapolo termekekkel tapasztalat? Bevalltak nektek a termekek, vagy csak jo nagy lehuzas?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás elleni készítményüket használtam és tényleg jó. Leállította a hajhullást.
2012. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészként olyan patikában dolgoztam, ahol tartottuk a termékeiket. Eleinte mindig próbáltam lebeszélni a betegeket a vásárlásról, illetve elmondtam, hogy a hajhullásnak legtöbbször egy rejtett gyulladás az oka, érdemes magát a problémát kideríteni és kezelni, mielőtt több ezer forintot költ tüneti kezelésre. Ennek ellenére mégis több beteg is hónapokon keresztül ragaszkodott hozzá, elsősorban a hajhullás elleni készítményeik, illetve a korpásodás elleni samponja ment nagyon-nagyon, a többiből kb. évente adtunk el egyet-egyet. A betegek visszajelzései alapján tényleg jó termék lehet, sokan az egekig dicsérték, ill. a vacak, bóvli terméket (pl. RougJ, ami szerintem határozottan a pénzlehúzás kategória a borzalmas, allergizáló termékeivel) senki nem veszi meg kétszer. A termékeikben lévő hatóanyagok is szuperek, tehát nem, nem jó nagy lehúzás, de ennek ellenére a hajhullással kapcsolatban azért első körben neked is góckutatást (pl. gyulladt fog, mandula, stb.) ajánlanék.
2012. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!