Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lila szem, fehér bőr, nincs...

Lila szem, fehér bőr, nincs szőr csak haj, milyen genetikai rendellenesség?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy van egy genetikai mutáció ami lila szemet, fakóbb bőrt, és szőrtelen testet (kiv. haj-szemöldök-szempilla) okoz, de nőknek pl. ugyan úgy lehet gyereke.

Tudtok ilyenről? Mi a neve?



2012. márc. 14. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Albinora gondolsz?
2012. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
harlequin ichthyosis ?
2012. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem albínó, mert (ahogy én hallottam) nem piros hanem lila szem.

És a második se (ami egyébként egy elég szörnyű dolog), pont ellentéte mert jó dolgokkal jár.

Nem tudom hogy tényleg van-e ilyen genetikai "betegség", de megbolondítóan jól nézhet ki a lila szem, világos haj párosítás.

Aki tud valamit kérem válaszoljon! :)

2012. márc. 15. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért az nem olyan biztos, hogy egy ilyen mutációnak csak előnye van...
2012. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos nem csak előnye van, ezért szeretnék utánanézni, de nem tudom mi a neve :)
2012. márc. 15. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Azért nem hiszem, hogy valóban létezik ez a mutáció.

2012. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ahogy én kivettem a szövegből meg a tovább mutató linkekből ezt is egy könyvből "valósították" meg. :)


Köszönöm a linket!

2012. márc. 16. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs testszőrzet, akkor nincs haj és szemöldök sem. Szem nem lehet lila, max. a világoskék tűnhet annak bizonyos megvilágításban. Szóval nincs ilyen betegség.
2013. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alexandria's genesis a betegség, amrie te gondolsz. 9gag-en is fent volt, ugye innen emlékszel rá? (Vagy a magyar hasonló oldalakról.)

Viszont:

[link]

Fikció. Marhaságokkal van telítve (nincs menstruáció, de fertilis a nő, nincs szőrzet, de van haj, a képen is van szempillája stb.), de ügyes, sokan bedőlnek neki.

2013. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Luna Moon (Mia) válasza:
52%
Alexandria's genesis.
2016. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!