Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az állkapcsomnak?

Mi lehet a baja az állkapcsomnak?

Figyelt kérdés
Már kb. 3-4 éve ropog miközben eszek, de 2 hete amikor eszek a jobb oldalon nagyon fáj, ezért csak a bal oldalon tudok enni. Mi lehet a baja? 15/L
2012. márc. 15. 15:31
 1/2 Telivér válasza:

Nekem volt ehhez hasonló gondom, csak fordítva. előbb fájt, nem tudtam enni, rágni, és azóta kattog. Nekem azt mondták a dokik, hogy szájzsugor. Azóta se tudom a maximumra kinyitni a számat. Szerintem mindeképp menj el orvoshoz, ők meg tudják mondani, hogy mi a baj :)Én szájsebészetre mentem :)

Jobbulást

2012. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent rosszat, mint például a fent említett szájzsugor, mivel fejlődésben vagy, az is lehet, hogy alakul az állkapcsod, és ugye nem vagy gumiból:D Nekem is ma pl hatalmasat robbant az állkapcsom, de az azt jelzi, hogy nem feszül végre, nem éri folytonos nyomás. Mivel írod, hogy 3-4 éve van így, szinte biztos vagyok benne, hogy ha komolyabb bajod lenne, akkor több tünet is előjönne. Az én testvérem volt, hogy úgy kelt, hogy kiáll az állkapcsa, kellett neki pár óra míg egy jókora roppanással a helyére ment. Szóval írtunk neked két végletet, hidd el, szerintem otársaidat is megkérdeznéd, tuti legalább 5 ember felállna, hogy vele is szokott ilyen előfordulni (:
2012. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!