Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen roham jöhetett rám?

Milyen roham jöhetett rám?

Figyelt kérdés
Egyszer csak mint ha megpattant volna valami a hónaljam alatt és mintha le gyengültem volna. Elkezdett verni a szívem és enyhe melegséget éreztem a fejembe. Most van amikor böfögnöm kell, akkor kicsit jobban leszek.
2012. márc. 15. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy? Mennyi idős?

Más tünet van-e? Légszomj? Hátfájás? Állkapocsfájdalom?

2012. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20/F Más tünet nem volt, max gyengeség érzet, rossz közérzet, ijedség
2012. márc. 15. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A nemet és kort csak azért kérdeztem, mert nőknél mások az infarktus tünetei, mint férfiaknál. Nőknél általában gyengeséggel, emésztőszervi tünetekkel indul.


Férfiaknál a klasszikus tüntetek vannak, így sem amiket leírtál, sem pedig az életkorod nem indokolja azt.

Segíteni nem tudok, ha ismétlődnek a tünetek, mindenképp keress fel orvost.

Esetleg nem-e szedsz valami újfajta gyógyszert?

2012. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmentem ügyeletre, vérnyomás normális, pulzus normális, szivveréssel se volt baj. Ott azt mondták hogy valami vírus.
2012. márc. 15. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdés megoldva. Örülök, hogy nincs nagyobb baj.
2012. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted lehetséges az, hogy be képzelem magamnak a betegséget és azért vagyok rosszul? Nem szeretnék szívinfarktust kapni és ha bármi bajom van mindig azon agyalok hogy nehogy az legyen, csomószor nézegetem a bal karomon az ereket, hogy van-e benne vér. Igazából azt sem tudom hogy kell kinéznie,és csomószor be pánikolok ha nem látom az ereimet vagy pedig nagyon halványan.
2012. márc. 16. 01:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehet pánikroham is. Menj el a háziorvosodhoz, meséld el neki a tüneteid, meg hogy arra gyanakszol pánikroham volt, ő majd mondja a további teendőket.

Az, hogy a kézen (vagy bármely más testrészen) látszik-e az ér, avagy nem, nem attól függ, hogy beteg vagy-e vagy sem. Ezek inkább egyéni sajátosságok, önmagában nem utalnak semmire sem.

2012. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!