Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az idei 2012-es influenza...

Az idei 2012-es influenza másnak is ilyen volt?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindkettőnknek a szokványos influenzás tünetek mellett hasmenés, derékfájdalom, és utána napokig szédülés. Kb. 6 nap mire jobban lettünk, de a szédülés, bizonytalanság maradt! Erősebb, mint amit a szokványos legyengülés okoz.

2012. márc. 16. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A szokványos tünetek alatt magas lázat, köhögést értesz? A mi családunkban csak köhögés és nátha volt, és az idősebb korosztály esetében (papa, mama) tüdőgyulladás! Viszont elég gyorsan gyógyult. (A köhögés volt iszonyú, ilyet még nem hallottam!)
2012. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt értem alatta. Nálam is a kegyetlen köhögés... Akkor lehet, hogy a miénk valami más vírus volt, vagy pluszba benyeltünk hozzá egy kis bónuszt is, nem tudom.
2012. márc. 16. 21:02
 3/6 anonim válasza:
én most már majdnem kigyógyultam (végre), nekem is ilyen volt, napokig csak feküdtem
2012. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi még mindig csak kóválygunk. Én 7 napja, a férjem már 2 hete, de még ő sem az igazi.
2012. márc. 18. 21:15
 5/6 anonim válasza:
Nàlam szintén ugyanezek a tünetek,mint nàlatok kérdezö,ugy érzem egyik nap jobb,a màsik nap ujra kezdödnek egyes tünetek,ràadàsul terhes vagyok,màr kezdek kicsit depis lenni ez miatt!voltam orvosnàl,de nem tudnak semmit adni nekem.:(
2012. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aj, terhesen? Egy hős vagy, ez így is elég volt, az más kérdés, hogy nekem meg elkapta a 3 évesem:( Most av gyerekorvos mondta, hogy lehet, hogy ez nem is influenza volt, hanem a inkább bélrendszert megbetegítő vírus, ami a légutakat is megfertőzi.
2012. márc. 20. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!