Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kerdesem az lenne h ra...

A kerdesem az lenne h ra lehetett szokni 4 honap alatt a drogra? Es valoban igazat mond h mar 6 honapja nem fogyaszt semmi fele drogott?

Figyelt kérdés
Van egy baratom aki 4 honapig drogozott. Alitolag mar 6 honapja nem fogyasztott semmilyen drogot.
2012. márc. 18. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
És azt nekünk honnan kéne tudni? Amúgy ha igazat mond és 6 hónapja nem drogozik, valószínűleg csak azért nem, mert elfogyott a pénze, de ha megint lesz, újra drogozni fog. Másik, hogy inkább úgy tűnik, hazudik, legalábbis elég ritka, hogy valaki magától leszokik, baromi nehéz, ha már rákaptál, nincs megállás. Ez nem függ attól, hogy mennyi ideig tolta.
2012. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attol füg mi az a drog ha csak fü akkor simán én 13 év után letetem egyiknaprol a másikra pedig minden áldot nap be voltam tépve 14 éves koromtol 27 éves koromig ne halgas olyon emberekre akik nem tudják miről beszélnek vagy sosem voltak hasonlo helyzetben
2012. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!