Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladással, kézprobl...

Ínhüvelygyulladással, kézproblémákkal hova kell fordulni?

Figyelt kérdés
Gitározom. Nagyon sokat. Megerőltettem a bal kezemet, fájnak az inak, ízületek, "pattog" a csuklóm, amikor forgatom. Voltam sebészeten, elküldtek fizikoterápiára (10 alkalom) de semmit nem javult a helyzet. Most hova fordulhatok? Valami tartós és gyors megoldás lenne a legjobb. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 18. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt volt ínhüvely gyulladásom. Akkor még nem tudtam mi ez, elmentem a sebészetre. Azt mondták: gipsz. Na ne - mondtam én. Az kizárt, dolgoznom kell stb. Az orvos erre azt felelte, hogy 2 nap múlva úgyis visszajövök. Én csak mosolyogtam ezen.

Aztán két nap múlva tényleg visszamentem, annyira fájt már. Jött a gipsz egy hétig. Aztán sokáig pihentetés. Rendbe jött, de azóta is előjön néha, akkor pihentetem elkerülendő az újabb gipszet.

Nekem nem vált be más, csak a pihentetés. Hiába kentem én bármivel, nem használt.

2012. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nekem nem ínhüvelygyulladásom van. Mert ez fájni nem szokott. Legalábbis nem elviselhetetlenül. Pihentettem egy hónapig, kentem Flectorral, volt fizikoterápia, de semmi változás.
2012. márc. 18. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!