Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járógipszben mennyire lehet...

Járógipszben mennyire lehet közlekedni?

Figyelt kérdés
értem ezalatt, hogy mankó nélkül, vagy könnyített gipsz esetén akár cipőt húzni rá, mert még hűvös tud lenni, mire figyeljek, illetve koszosodás stb érdekelne

2012. márc. 19. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 13 éves koromban a fél nyaramat járógipszben töltöttem és mindent csináltam vele, még a biciklizésről sem mondtam le. Mondjuk meg is látszott a végére: a gipsz mindenütt foszlott szét, a sarkánál kilyukadt, a talpa eltört, szürke volt a kosztól :)

Az normál gipsz volt, meg pár éve megint gipszelték a lábam, az is hagyományos volt.


Ha fázik a lábad, húzol rá egy zoknit.


Unokatesómnak könnyített gipsze volt, arra húzhatott cipőt is, de arra meg mankó nélkül nem álhatott rá, persze egyszer ráállt és rögtön kettétörte a talpát :)

2012. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!