Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömbenövés után mi a teendő?

Körömbenövés után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma volt egy körömbenövéses műtétem, amit lézerrel csináltak meg. A műtét után kis gézlapokat helyezett a doktor a kivágott körömszélhez. Ezt holnap kell majd levennem és erről szeretnék érdeklődni. Egy határozott mozdulattal vegyem le? Inkább szépen lassan? Vérezni fog? És gondolom fájni is fog. Mint ha halottam volna egy olyan oldószerről ami elősegíti, hogy könnyebben levehessük a vértől beszáradt kötszert. Ezt tényleg be lehet szerezni a patikában? Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. márc. 20. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lassan vedd le és óvatosan. Ne gyorsan mert jobban fog fájni nekem mondjuk lassabban nem fájt!
2012. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor majd igyekszek szépen lassan levenni. Ment a zöld! :)
2012. márc. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!