Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éve füvet szív. Hogy lehet...

15 éve füvet szív. Hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés

A párom 15 éves rendszeresen elszív napi 2-3 füves cigit. Dohánnyak keveri, de szerintem még így is káros.

Régen elég kemény életet élt, kemény drogokkal is élt, de azokkal leállt, most "csak" a fű van. Állítja, hogy egyszer abbahagyja, de mikor egyszer? Próbáltam már szép szavakkal, próbáltam érvekkel, próbáltak statisztikai adatokkal meggyőzni, de semmi.

Mit tegyek még? Szeretem és segíteni szeretnék neki, tehát meg se fordult a fejembe, hogy elhagyjam.

Az ilyen renddszeres fogyasztás milyen hatással van a nemzőképességre?

Nekem nincs semmilyen káros szenvedélyem, sose dohányoztam/drogoztam, alkoholt csak mértékkel fogyasztok persze azt se napi szinten.

Tudja a véleményemet, tudja, hogy miért ellenzem ennyire, de mégse állt le vele. Mit tegyek?


2012. márc. 25. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy sem tudsz segíteni. A leszokáshoz egyedül ő kell, hogy akarja. A nemzőképességre rossz hatással van, csökkenti a spermiumok számát és a mozgékonyságukat.

Illetve, hogyha teherbe esel, akkor is tovább fog füvezni, meg majd miután megszülsz, akkor is???

Ilyenkor mondják azt: megszöksz, vagy megszoksz.

Én az előbbit választanám

2012. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fogom cserben hagyni. Épp ellenkezőleg. Megtehettem volna az első pillanatban de nem tettem és most sem fogom. Mindezek ellenére rendes ember. Nem védeni akarom, mert hibája van nem kevés, de én nem a könyebbik utat akarom választani.

Köszönöm a válaszod!

2012. márc. 25. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg elküldhetnéd elvonóra. Mert ugye ha babát terveztek (gondolom azért kérdezted, hogy mennyire árt a férfiasságának) akkor jó lenne addigra leszoknia, de legalább annyira , hogy ne napi, hanem mondjuk max csak havi szinten szívjon.

Nem butul?

2012. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem butul, szellemileg nem épült lejebb. Még egy utolsó kísérletet teszek rá és beszélek a fejével. Aztán kiderül. Ha nem...akkor fogalmam sincs.
2012. márc. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!