Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért csinálom ezeket? Mi...

Mért csinálom ezeket? Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Soha nincs semmihez kedvem csak gépezni aludni... stb. Egyfolytában lógok suliból csak azért h 2 órával többet tudjak aludni persze délutánra mindent megbánok. A tanárnőm mondta h beszéljek egy pszichológussal, anyám foglalt időpontot csak aztán nem vitt el mert mind a 2-nek ki ment a fejéből. Később nem is foglalt időpontot azt mondta h ne várjak a segítségre segítsek magamon.. ez nagyon szarul esett mer vagy 5 éve küzdök ezzel hogy nem akarok suliba menni. Mi lehet erre a megoldás ?
2012. márc. 27. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
erőt veszel és bemész, pár alkalom után már természetes lesz lesz.....csak te tudsz magadon segíteni legyen egy kis önuralmat ne!!!!!!!!!!! És anyukádnak igaza van, az orvos csak rávezet ara hogy minden lépés saját magadnak kell megtenned.....
2012. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pszichológushoz szerintem bemehetsz, foglalj időpontot! Aztán megnyugtatod magad, elindulsz, megérkezel, lenyugodsz, köszönsz, leülsz, és mondhatod, amit akarsz.
2012. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig próbálok erőt venni de valahogy mindig meghátrálok, ilyenkor depresszióba esek és a múlton gondolkozom... h anyuéknak miért kellett elválni stb... és anyuék ezért nagyon dühösek rám h mért nem tudtam még 9 év alatt felfogni h ők elváltak ezért nem is beszélek róla h ez nekem mennyire fájt.. mindig apás voltam mindent csak aputól fogadtam el és egyik napról a másikra elhagyott az az ember aki egy kicsit is törődött velem. Anyu folyton azt mondta h tiszta apám vagyok de elég rossz hangnemben pld ha leejtettem valamit akkor általában mindig azt mondja h ugyanolyan balf*sz vagyok mint az apám.... ezek nekem szarul estek és még sorolhatnám mi mindennel bántott meg. Lehet ha ezeket elfogadnám akkor nem lenne a suliba járással gondom... vagy a 2 nincs köze egymáshoz ?
2012. márc. 27. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
ne hisztizz ne csak próbáld csináld...senki sem fogja megtenni és nem is tudja helyetted a lépéseket...ne sajnálkozz csak a saját életedet teszed tönkre
2012. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!