Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen írna fel valamit a...

14 évesen írna fel valamit a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos vagyok,hátam,nyakam,mellkasom,arcom. Csakis vizet iszok,zsíros ételeket nem ezsek,sportolok,a hajam is mindig felfogva hordom,mégis tiszta pattanás vagyok. Már csalánteát,mindenféle lemosót kipróbáltam,nem segít. A napokban megyek majd bőrgyógyászhoz,és azt szeretném ha gyógyzsert írna fel,nem akarok az ilyen krémekkel pepecselni,és sok rosszat hallottam róluk,hogy ne hazsnál... stb. Nővérem a Tenutan nevezetű gyógyszert szedi,gyönyörű lett a bőre. Ha esetleg nem is ezt,mást felírna nekem? Vagy mondhatom,hogy gógyszert írjon fel?
2012. márc. 27. 14:33
 1/7 anonim válasza:
persze, általában nekem is felírnak valamit de nem mondhatnám hogy nagyon bevált 10 rugóért....
2012. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is: a gyógyszerek csak a tünetet kezelik, az okot nem fogják megszüntetni. Keresd meg az okát, és szüntesd meg. A cukros kaják és a tej, tejtermékek fogyaszása is okozhatja a pattanásos bőrt. Miket szoktál enni?
2012. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húst nem eszek, tejtermékek közül csak vajat,natúr joghurtot,néhanapján tejet,édességeket semmit. Fehérkenyeret nem csak rozskenyeret. Nekem az is elég ha csak a bőrömről tünnek el.
2012. márc. 27. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a kevés tej, tejtermék okozza, vagy valami más, amiről Te sem gondolnád. Keress fel egy természetgyógyászt, pl. az általam nagyra becsült Weixl-Várhegyi Lászlót is megkérdezheted, itt ad tanácsokat egy bőrproblémás betegnek:

[link]

2012.02.16. 21:35-kor

Igaz, hogy neki pont száraz a bőre, de sokat lehet tanulni a válaszaiból. Olvasgasd el a másoknak írt válaszait is.

2012. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ma voltam és nekem is felírta a Tenuatnt :) remélem használ majd :)
2012. márc. 30. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez remek. És ha bejön, akkor életed végéig gyógyszeren fogsz élni?
2012. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem. Úgy kell szednem,hogy egy háromhónapos tavaszikúra,aztán szünet,és ősszel emgint 3 hónap.
2012. ápr. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!