Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Az ujjamon...

Mi lehet ez? Az ujjamon vannak apró kicsi hólyagok átlátszóak és mintha valami kis folyadék lenne benne. Nem vízhólyag ez biztos. Már többször volt, és el is múlt egy idő után Milyen szer tudná eltüntetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 16:35
 1/5 anonim válasza:
Az alapján amit leírtál, ez lehet futószemölcs.... én egy "gyógymódot" ismerek rá ami a következő: Grapefruitmag kivonattal naponta többször be kell kenni a szemölcsöket, először be fognak pirosodni, de ne ijedj meg, kb. 3-4 hét alatt nyomtalanul eltűnnek.
2009. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bőrgyógyász,de annyit tudok,hogy néz ki egy szemölcs,és nem úgy. Egy barátnőmnek szoktak kijönni ilyenek,s a doki annyit mondott neki,hogy valami hiánybetegség,pl.vitamin,ásványi anyag,stb. Nem látta indokoltnak elküldeni kivizsgálásra. Ne aggódj te sem!
2009. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint ami nekem van. Ekcéma. Én mindenféle tisztító- és tisztálkodószerre allergiás vagyok, sőt, még a túl forró víztől is kijön, de olyan mértékben, hogy telítve lesz a tenyerem, ujjaim, és viszket. Aztán kiszárad, és meggyógyul(na), ha nem kéne vegyszerekbe nyúlnom. Bőrdoki ír rá krémet, vagy tablettát is, nekem pl. az Elocom nagyon jó volt rá.
2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg ekcéma. Nekem ugyanilyen szokott lenni az egyik ujjam. Először nem foglalkoztam vele, de aztán annyira vörös lett és égett, hogy elmentem dokihoz. Adott rá egy nagyon erős krémet, ami még a bőrömet is lemarta róla, de abszolút nem fájt. Ez két éve volt, sajnos most láttam, hogy megint kezd előjönni, de a két év alatt semmi bajom nem volt.
2009. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is szintén szokott ilyen lenni. Legfőképpen télen, és mosogatás, forró víz, vagy vegyszer használata után jön ki (mint azt már előttem is írták). És én is az Elocom-ot használom. :) Nagyon jó rá.


H.

2009. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!