Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kicserélhetem a...

Szerintetek kicserélhetem a nyelvpiercingem?

Figyelt kérdés
6 napja van benn,de már nincs feldagadva nem is gennyezett.Túl hosszú a piercing és nyomja a nyelvfék előtti részt ami már kezd fájni,szerintetek ki tudom cserélni? Sokat olvastam és azt is írták hogy összerándulhat úgy a nyelvem hogy nem megy át.Segítsetek kérlek!

2012. ápr. 5. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele még egy kicsit!Nekem kb 3-4 hétig volt bent az,amit a piercinges berakott.Ő is azt tanácsolta,hogy legalább 2 hetet várjak a cserével,de nekem az első sem volt olyan túl nagy,nem zavart semmiben,ezért hagytam bent olyan sokáig.Mondjuk nekem 6 nap után még eléggé fájt és be is volt még dagadva picit.Szerintem azért legalább várj vele még egy hetet és,ha akkor is minden rendben lesz,akkor cseréld ki,viszont figyelj oda,hogy ne valami gagyi piercinget rakj be,nehogy begyulladjon!
2012. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából vagy ezüstöt vagy Bio müanyagot akarok... Várnék én,de nagyon fáj ahogy sérti a nyelvfékemném....:/
2012. ápr. 5. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg hívd fel,azt aki csinálta és kérdezd meg,hogy ki szabad-e cserélni ilyen korán!Nekem annó azt mondta,hogy legalább 2 hetet várjak...
2012. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, hogy az első 2-3 hétben marhára nyomott az alsó golyó. Kivettem kb másfél hét után, aztán persze, alig bírtam visszatenni, nagyon szar volt, inkább ne próbáld meg. Arról nem is beszélve, hogy ha ilyen hamar teszel be egy rövidebb szárat, jobban "szorítani" fogja a nyelved, és nehezebben gyógyul. Nekem pl a mai napig (2 éve van meg a pc) nem bírja a nyelvem a rövidebb szárat. Tökéletesen begyógyult, nincs semmi baja az eredeti hosszúságú szárral, de egy picit is rövidebbre cserélem, 2-3 nap után vissza kell tennem a hosszabbat, mert elkezd fájni. Szóval ne kísérletezz még inkább, hozzá fog szokni a szád, és később nem is fogod érezni. Csak egy kis ideig fog még érezni, hogy nyom és kényelmetlen alul.
2012. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!