Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nem inzulinos cukorbetegekne...

A nem inzulinos cukorbetegeknek jár valamilyen kedvezmény? Mondjuk receptre tesztcsík vagy bármi?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Most emelték meg az inzulinosok számára is a tesztcsík összegét, majdnem a duplájára.
2012. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

adókedvezmény egy ideig járt, de attól függ, ki milyen BNO-kóddal van regisztrálva (a betegség fokától függően).


gyógyszerre van támogatás, csíkra nincs, sajnos.

2012. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan emberről van szó, aki munkanélküli, így nem adózik. Támogatás sincs, így meg kell választani, hogy ételt vagy gyógyszert vesz. A tesztcsík pedig már szóba sem jöhet.
2012. ápr. 16. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
ez attól függ, mikor derült ki a diabetes. én is már 3 éve az voltam, mire megtudtam ezt az adókedvezményt, így visszamenőlegesen 2 évre meg tudtam igényelni.
2012. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!