Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » GERINCFERDULEST 21 evesen meg...

GERINCFERDULEST 21 evesen meg lehet korrigalni ugy, hogy ne fajjon a hatam?

Figyelt kérdés

Nem celom (bar azert nem lenne rossz, SOOOT :)), hogy szuper egyenes legyen a hatam, hiszen tudom, hogy olyan sosem lesz, a celom inkabb az, hogy sokaig tarto ules vagy allas utan ne fajjon.


CALLANETICS tornarol eleg jokat hallottam, szerintetek segitene?


Az egesz gerincferdules-historiam 13 eves koromban kezdodott, hirtelen elgorbult a gerincem, jartam gyogytornara es fuzot is viseltem. A gimnaziumi tanulmanyaim megkezdeseig viszonylag szepen helyre is jottem, tobbe nem kellett orvoshoz jarni. Azonban fokozatosan elhanyagoltam a tornat, igy visszatekintve nem kellett volna, es romlott az allapotom. Apukam szerint ha rendesen kihuzom magam, akkor alig eszreveheto a gerincferdulesem, de ha elhagyom magam, akkor remesen nezek ki. :)



2012. ápr. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress fel egy jó orvost, ő meg tudja mondani. Majdnem egy idős vagyok veled, és nekem mindig azt mondták, hogy nem korrigálható az ortopédiai betegségem, nyugodjak bele, hogy így kell leélnem az életem, oszt' kész, jöhet a következő!

Azután valaki ajánlotta a pécsi ortopédiai klinikát (nem kivizsgáláson). És minő meglepetés, ott azt mondták, dehogynem korrigálható, és most a műtétre várok.

Gondolom a gerincferdülés ortopédiai dolog, szóval ha más nem, Pécs, én azt mondom.

2012. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, de a mutet nem kockazatos?

En nagyon felek a mutetektol. Neked viszont sok sikert kivanok!


De hogy lehet az, hogy lemondtak rolad anno? Ez hihetetlen. Engem azonnal elkuldtek tornara meg uszni, uszni nem jartam sajnos, mert olyan kis Isten hata mogotti faluban elek, ahol nincs uszoda.

2012. ápr. 12. 14:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Leesett, hogy neked nem gericferdulesed van. :)


Koszonom az infokat!

2012. ápr. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!