Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a pattanásos...

Mit csinálhatnék a pattanásos hátammal? Tudtok ajánlani valami krémet vagy valami módszert amivel el lehet tűntetni? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Kb 3 éve jöttek elő a pattanások,inkább a vállam környékén,voltam már kozmetikusnál is,de nem használ semmit..Most már itthon nyomkodom mert nem érdemes elmennem,amikor kinyomom,kijönnek de utánna vagy ott marad a piros nyoma és mintha be lenne gyulladva,és utánna rá pár napra vagy hétre újból nyomkodhatom ki,sehol máshol nincsen csak a hátamon,nagyon idegesítő a dolog,ugyan is már 30 éve vagyok és szexelés közben nagyon zavar,ha a párom esetleg megfogja vagy hozzá ér,kicsit gátlásos vagyok ez miatt..valami használható tippet adjatok légyszíves,kozmetikust ne is mondjátok,mert csak rosszabb lesz tőle..
2012. ápr. 12. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nyomkodom...nyomkodnám a párom hátát, ha engedné! :D

Egyébként pedig vízbe oldj fel egy kevés teafa olajat (Rossmann, DM, patika), és vattával kenegesd át a hátad. Szárít, és gyulladást csökkent.

2012. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: el a kezekkel. Továbbfertőzöd az egész bőröd. Clean&clear tonikkal kend, de hallottam már gyógyszeres kezelésről is, lehet, hogy bőrgyógyászhoz kéne elmenned. Csakis pamut ruhákat hordj, ne izzadjon be a bőröd.
2012. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 17:44


Köszönöm a válaszokat!De ha nem nyomom ki akkor hogyan jön ki onnan?Magától nem fog kijönni..néha muszáj megnyomkodni szerintem..

2012. ápr. 12. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, a nyomkodás nem vezetett eredményre. Most hagyd békén, veszítenivalód nincs, egy próbát megér. Nekem bevált.
2012. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami még szerintem jó: bőrradírozós tusfürdővel 2-3 naponta megmosni, ez jól tisztít.
2012. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Menj el kozmetológiai szakrendelésre, ott orvosok kezelnek ilyen problémákat. Nem akarom a kozmetikusokat bántani, de egy orvos mégis más! Felírhat gyógyszereket és nagyobb rálátása van erre a problémakörre.
2014. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!