Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már rég abbahagytam a kondit,...

Már rég abbahagytam a kondit, utána is fájt a vállam, de most már egyre jobban miért?

Figyelt kérdés
Leginkább a jobb vállammal van a gond (a bal is, de az alig érezhető), amikor vállra gyúrtam nem ügyeltem eléggé, de ez már majdnem fél éve volt. Amikor abbahagytam még úgy okés volt, de pár napja már a kabátot sem bírom felrakni rendesen a fogasra, mert ha megemelem egy bizonyos szög után eléggé fáj. Ha pontosabb akarok lenni egy bizonyos tartományban fáj csak, ha túlemelem azon már semmi gond.

2012. ápr. 13. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem valamilyen gerincprobléma. Ortopédia, gyógymasszőr.
2012. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért pont a gerinc?
2012. ápr. 14. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ezzel küzdök.Két hónapja gyúrtam utoljára,akkor fekvenyomtam és tárogattam,elég nagy súlyokkal,akkor valami megsérülhetett a vállamban,mert azóta alig bírom felemelni a karomat,egy bizonyos ponton baromira beakad és kattan,a kabátot alig bírom felvenni,az ágyban ha arra az oldalamra fekszem felébredek a fájdalomtól stb...

Nem tudom mit csináljak,dokihoz nem akarok menni,pedig 2 hónapja változatlanul fáj.Az egyik srác itt azt írta hogy neki gyógytornát javasoltak és utána megszünt.

Kérdező,olvasd ezt el:


[link]


És légyszíves mindenképpen írj ha valahogy/valamitől elmúlik,hátha nekem is segít ami neked.Akár privátban is.

Köszi

2012. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére mégse az volt, csak egy ideg csípődött be edzésen. :)
2012. ápr. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!