Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt jelent akit...

Mennyi pénzt jelent akit 60%-ra van leszázalékolva? És az a mostani új rendszerbe hová tartozik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egészségesek közé sorolják, akinek semmi baja sincs. Csak 67,5-től jár valami.
2012. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 65%-tól jár rokkantsági ellátás, ha már előtte is leszázalékolt volt valaki. Amúgy annyitól, mint amit az előző válaszadó mondott.

Te esetleg rehabilitációs ellátásban vehetsz részt, de úgy tudom, hogy ehhez be kell jelentkezni talán munkanélkülire, meg esetleg közmunkába. De ennek feltételeiről nem tudok pontosan mindent.

2012. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én voltam már leszázalékolt és rehabon voltam de sajnos lejárt.Így azt mondták nekem be kell adni ujbol a leszázalékolási kérelmet.És ugy kellett beadnom mint aki először adja be mintha most kezdeném.És voltam is bizottság előtt és ott mondta a nő hogy 60% -ot kaptam.És ezt nem tudom az uj kategoria szerint hová tartozik .Mert hallottam hogy van A,-B,.-C.-D. kategoria.És hogy milyen néven kapok ellátást.Aki tud segítsen !Vagy ezeket milyen oldalon tudnám megnézni?Köszönöm ha válaszolnak.Szép hétvégét!
2012. ápr. 14. 15:57
 4/4 Krepsz Jánosné válasza:
Én is voltam leszázalékolva,a 60%százalék a pénzbe annyit jelent,hogy előtte menyi volt a munka ,bére és az alapján számolták ki ,hogy menyit kap.A régi rendszerben a 60%a hármas rokkantságiba tartozott,ami a leggyengébb fokozat!
2012. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!