Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajfestéstől kihullhat a...

A hajfestéstől kihullhat a haj? bővebben lent

Figyelt kérdés

12 éves vagyok , szőkésbarna a hajam és most szeretném teljesen szőkére festetni. félek hogy ki fog hullani a hajam ezért nem merek bekezdeni. több osztálytársamnak be van festve a haja de még nem panaszkodtak hajhullásra.

szerintetek ki fog hullani a hajam? :(


(nem kérek kommentárokat arról hogy be fogom festeni a hajam 12 évesen.)



2012. ápr. 17. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pár évig szőke hajam. Mivel az eredeti nagyon sötét szőke volt és nagyon hamar nőtt a hajam, így gyakran is kellett festenem. Tönkre is ment. Kegyetlenül tört és hullani kezdett.

Én utána befestettem kétszer sötétebb árnyalatra, hogy ne legyen feltűnő a lenövés és végül lenövesztettem teljesen.

Én még egyszer biztos nem festetném be szőkére.

Az egyik akkori osztálytársamnak annyira tönkrement, hogy bőrgyógyászhoz járt, mire helyre tudták neki hozni.

De nem akarlak lebeszélni, úgyis be fogod festeni, de majd pár év múlva rájössz, hogy hiába néz ki jól, nem olyan egészséges a hajadnak.

2012. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és köszi :)
2012. ápr. 17. 16:34
 3/5 afodrasz válasza:
Abban az esetben, ha nagyon világos szőkére fested, vagy ha nagyon sűrűn festeted előfordulhat ilyen, hogy hullik a haj. Ha még nem volt festve a hajad, érdemes egy festékpróbát csinálni,elképzelhető allergiás reakció, ami szintén kiválthat hajhullást. Ha magadnak csinálod, akkor tartsd be a hatóidőt,ne hagyd rajta túl sokáig, azért van a hatóidő. Első festésnél még végighúzhatod a haj teljes hosszán hogy befedje mindenhol, de ha már megvan a kívánt szín akkor mindíg csak a tövét fesd, mert különben tönkreteszed,elégeted a hajadat és töredezni fog. Esetleg ha túl magad a festékhez használt hidrogén peroxid, HOSSZÚ TÁVON az is okozhat hajhullást.
2012. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem :) köszi ! :)
2012. ápr. 24. 16:49
 5/5 anonim válasza:
A fodrászom szerint nem fog tőle hullani, de nagyon károsítja.
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!