Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esti tagozatra járok, még...

Esti tagozatra járok, még most kezdtem el és nem tudom hogy támogatja-e a Tb vagy sem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a NAPPALI tagozaton fizeti az állam a TB-hozzájárulást, ha átmentél estire, akkor szeptembertől magadnak kell fizetned az Önkéntes Egészségügyi Hozzájárulást (idén ez 6390.-/hónap)...


Jelentkezz be az adóhivatalnál (NAV), kapsz majd egy számot és ezzel fizetheted ezután minden hónapban ezt az összeget...


Az én gyerekeim is esti gimnáziumba járnak, én fizetem helyettük ezt az Önkéntes TB-t... :-[[


Minél gyorsabban intézd el, mert szeptember óta (vagy mióta estis vagy) nincs biztosításod, azóta halmozódik a befizetni valód!...

2012. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is estire járok. Nem érdeklődtem utána hivatalos helyen, neten mindenhol az olvasható, hogy estire nem jár TB. Ennek megfelelően kértem az önkormányzattól TB támogatást, jelenleg biztosított vagyok. Az ügyfélkapuban azonban nem csak az önkormányzat, hanem tavaly szeptember óta az Oktatási hivatal is szerepel.
2012. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!