Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossmannban vagy a Dm-ben...

Rossmannban vagy a Dm-ben lehet kapni szőkítőport?

Figyelt kérdés
A kezemen és a hasamon szeretném kiszőkíteni a szőrt. Hány %-os oxi kell ehhez?
2012. ápr. 22. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Goods Marketben is van, 300 ft körüli egy csomag. Az oxit nem tudom, én csak hajat szoktam szőkíteni, de ahhoz 12eset használok, karszőkítésre szerintem a 6os vagy a 3as bőven elég.
2012. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Goods Market sajnos nem tudom hol van erre felé, vagy egyáltalán van-e. Azt tudom hogy van a fodrászkellékesben, de azért nem szeretnék ott venni, mert ott az eladótól kell kérni és inkább nem szeretném részletezni mire,hova miért kell. A Rossmannban pedig nyugodtan válogathatok, leveszem a polcról, kifizetem nem kell senkinek magyarázkodnom hogy hova kell.
2012. ápr. 22. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossmannban nem láttam, mondjuk ehhez hozzátartozik hogy az itteni biztonsági őr meg van győződve arról, hogy aki belép, annak biztos Hermész a pártfogója. (magyarul hogy lop :D) úgyhogy ha öt másodpercig nézel valamit, akkor már sunyulsz. :D

A fodrászkellékes nem fog szólni semmit, ha veszel szőkítőport és 6%os oxit. (Utánanéztem, 6ossal csinálják) Nem is fogja megkérdezni hogy mire kell. :) Ha mégis, akkor azt mondod hogy melírozáshoz vagy simán megmondod, hogy karszőkítésre. Az eladó látott már elrontott zöld hajaktól kezdve már mindent, nem fog meglepődni. :D

2012. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor marad a fodrászkellékes. Esetleg az Euro Familyben nincs? Már olvastam olyat, hogy van aki 100 forintos boltban vagy Euros boltban veszi.
2012. ápr. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!