Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A folytonos karikás szem...

A folytonos karikás szem minek a jele?

Figyelt kérdés

Az alváshiányon kívül, mert alvásból sok jut nekem, viszont már kb. 5 éve folyamatosan karikásak a szemeim... Mostanában kezdtem kicsit komolyabban foglalkozni vele... eddig nem zavart, hogy zombi képem van.


17/L


2012. ápr. 26. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáradtság, stressz, alváshiány, vashiány, vízhiány...és még ezeregy oka lehet. Keress rá googlen, és morzsázd végig miktől lehet még. Valamiben csak magadra találsz amit kezelhetsz :)
2012. ápr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vashiány az amit a legelképzelhetöbbnek gondolok... csak ahhoz kéne csinálni egy vérvételt, hogy kiderüljön...


Guglin meg már kerestem, de nem véletlenül tettem fel itt a kérdést, gondoltam valaki hátha tud okosat mondani :) Esetleg hasonló helyzetben volt...

2012. ápr. 26. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát velem elég gyakran előfordul, most is kicsit olyan de nem zavaróan, ha viszont elviselhetetlenül nagy gödör, sötét folt van a szemem alatt az akkor szokott lenni ha nem iszok sokat, és nem alszok annyit amennyit szükségesnek érzek. De most ezt nem fogja tudni megmondani neked senki látatlanba mivel nem írtad hogy esetleg miktől lehet. Egy orvos talán nem árthat :)
2012. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!