Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennünk?

Hány kilónak kéne lennünk?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, közepes csontozatú, 160cm. Anyukám 41 éves, 63 kg és 168cm.
2012. ápr. 29. 10:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóljatok a dokinak meg a könyveknek hogy ne ezt írják, érdekes én magasság mínusz 10 kilóval pont ideális vagyok, még van is rajtam egy kicsi...ennyi amúgy 12 évesen nem kéne ezzel foglalkozni, nem kell annyit zabálni és akkor nem híztok el, nehéz csontozat meg a többi..jah, van de semmi köze a hájhoz, aki értelmes az tudja hogy nem a kilótól függ hogy valaki ideálisan néz ki vagy sem, mivel egy izomrost 10-szer többet nyom mint egy zsírsejt..ennyit erről, a sok féleszű ezért jojózik, mert nem értenek hozzá csak koplalnak aztán meg elkezdenek enni és raktároz a szervezet, amúgy egy kis plusz nem árt(2-3 kg) mert beüt egy betegség amitől nem eszel egy kicsit se aztán kipurcan az ember mert nincs miből táplálkoznia a szervezetének.
2012. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha anyukád is azt mondja hogy 58-nak kéne lennie az nem magasság mínusz 10 kiló? agytrösztök, de egyből ugrotok a másikra.
2012. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, de amit az elõbb írtál, nem értettem semmit. ( Nem bunkóság ) Amúgy a csontozatot nem úgy értettem! Hanem mondták, hogyha letudna pl a nõvérem fogyni 16 évesen 60 kilóra, akkor sem lenne sovámy, mert erõs a csontozata.
2012. ápr. 29. 13:22
 14/18 anonim ***** válasza:
Az agytröszt nem neked szólt hanem a többinek,de a kinézet akkor sem a kilótól függ mert nem reális, a sportolók is van hogy 100 kilók még sincs rajtuk egy deka háj se.
2012. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na hát ez az! Ja.. Könnyũ mondani, hogy ne zabáljunk sokat! :/ Mosz kezdtem sportolni, és nem is eszem 1000kcal-nál többet . Tudom , hogy baj .
2012. ápr. 29. 19:43
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha 58-ig elmegy, az sem nagy gáz, de tovább fölösleges lenne. Most mennyit nyomsz a mérlegen? Testmagasság szempontjából megegyezem veled, súlyom 63, ami csiszolható, de nem tömény hájkupacnak látszik belőlem, hanem egy arányosan telt, normális női alak. 50 kilósan kriptaszökevénynek számítanék, nem mindenki pehelycsontú.

12:17 voltam.

2012. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
*hájkupac (a "-nak" nem kell oda)
2012. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát.. Elég gáz, de 65.. Eddig 67 voltam, 4-5 nap alatt fogytam másfél kg-ot. Az 50 a cél, de majd meglátom, hogy vékony/elfogatható leszek-e 55 kg-mal.
2012. ápr. 30. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!