Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy kullancs elleni emlékeztető oltás? (ellenzők kíméljenek)

Figyelt kérdés
Aki csak szidni tudja az összes létező oltást, az kérem ne itt tegye, mert nem arra vagyok kíváncsi.

2012. ápr. 29. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
kullancs ellen nincs oltás, csak Lyme kór ellen
2012. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem kell lehülyézni, szerintem érteni lehet miről van szó.
2012. ápr. 29. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, de baromira okos(kodó) vagy!


Nem tudom, de köszi, h kiírtad, már 1 éve el vagyok maradva. Bár tavaly oltóanyag sem volt... vagyis alig.

2012. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is elcsúsztam egy évvel sajnos. :) De a háziorvos szerint nem nagy gond.
2012. ápr. 29. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Az FSME Adults 5300-, az Encepur Adults 2900 körül.
2012. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy közbeszólok, de pont Lyme-kór ellen nincs oltás, 2 másik kullancs által terjesztett vírus ellen van.

Mi nem adattuk be, ezért árat sajnos nem tudod mondani, gondolom az előző válaszoló által írt nagyjából megfelel az aktuális árkategóriáknak.

Nem ellenző vagyok, én sem tudom megítélni, mi a helyes. Te miért oltatod? Mi már lecsúsztunk, bár őszintén megvallom, inkább a nem felé húzok. Majd orvossal egyeztetek.

2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!