Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcom jobb oldala tele van...

Az arcom jobb oldala tele van pattanással, míg a bal tiszta?

Figyelt kérdés

Nem ettem/ittam semmi különöset. Nem tudom mi történhetett, de tegnap kijött egy csomó pattanás az arcom jobb felén. Gyulladásban vannak, viszketnek, ha megvakarom, akkor meg égnek...

Egyébként nagyon száraz a bőröm, ha végigsimítok rajta, akkor "porzik". Mit tudok csinálni vele? :(

20/l



2012. máj. 1. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Apáddal milyen a kapcsolatod, mert a jobb oldal, az apai oldal.
2012. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rákentél valamit, vagy "ráfeküdtél" valamire... Például allergiás vagy a kutyaszőrre, és egy kutyaszőrös párnára feküdtél rá egy ismerősnél, vagy otthon, esetleg valamivel bekented... Ha nem múlik el, érdemes meglátogatni egy bőrgyógyászt, majd ő mond valamit..:)
2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi köze van ennek az apámmal való kapcsolatomnak...? O_o


Nem vagyok allergiás semmire, és egyébként is itton voltam. Nem mozdultam ki már 3 napja. :) Viszont azt tudom, hogy poros volt a párnám, amikor egyszer ráfeküdtem (nem voltam itton már jó ideje- albérlatben lakom az egyetem miatt).

2012. máj. 1. 17:19
 4/6 A kérdező kommentje:
*kapcsolatomhoz
2012. máj. 1. 17:20
 5/6 anonim válasza:
Én is arra tippelek hogy a párnádban van valami.
2012. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a párna az oka... Nekem néha a szemem körül, szám fölött jönnek ki kis piros pöttyök, vagy esetleg a szemöldököm között, de nem pattanások, viszont vörös az egész... Én a macskaszőrre tippelek a kis perzsámtól, de szerencsére van rá krémem, ami pár óra alatt kivégzi:)
2012. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!