Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaza lehet? Doktornál voltam,...

Igaza lehet? Doktornál voltam, mert a mellemben éreztem egy kis csomót.

Figyelt kérdés

Megvizsgált,és azt mondta a szoptatással van összefüggésben,nem kell vele csinálni semmit.Bízom benne,régóta az orvosom és még nem volt rá panaszom.

Elhihetem neki?


2009. jún. 23. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyat, hogy másnak is ezt mondták, aztán kiderült, hogy mellrákja volt. Ezzel nem ijesztgetni akarlak, de ha én a te helyedben lennék, azért elmennék egy másik orvoshoz is, és ha ő is azt mondja, hogy semmi gond, akkor nyugodnék csak meg.
2009. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elmennék, ha máshova nem, egy ultrahangra, vagy pedig nőgyógyászhoz. Elvégre ez nem olyan dolog, hogy egy doki abban téved, hogy nátha vagy influenza.
2009. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam,ő nézett meg.
2009. jún. 23. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne, akkor feleslegesen kérdeztél. Ha nem bízol benne, akkor irány egy másik nőgyőgyász, vagy mammográfia.
2009. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!