Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elmúlt hetekben folyamatos...

Danien kérdése:

Az elmúlt hetekben folyamatos izomgörcsöt tapasztaltam a végtagjaimban, amire az orvosom a Magne B6 szedését javasolta. Az izomgörcsök elmúltak ugyan, de azóta az intim testrészem is "kisimult". Okozhat impotenciát a magnézium szedése?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, hogy kisimult?


Amúgy nem okozhat.

2012. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kivasaltad szegényt?
2012. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz, a "kisimult" kifejezés nem jól illusztrálja a helyzetet: ha azt mondom, hogy élettelen, minden nemű érzéstől és érzékeléstől mentes, öregesen ráncos stb. talán reálisabb képest fest... viszont meglepően nyugodt vagyok, feltételezem, a magnézium hatására :D
2012. máj. 6. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
B6 hatására.
2012. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen, ismételt korrekció: a B6 a nyugtató hatású, és ezek szerint a magnézium nem okoz impotenciát, a kettő együtt pláne. Akkor viszont hol a baj?!
2012. máj. 7. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!