Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvágtam magam borotvával...

Megvágtam magam borotvával mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem vérzik màr de nem az a gáz hogy megvágtam hanem az hogy nem a saját borotvámmal hanem haveréval. poénkodtunk és egy kicsit melvágtam magam az alkaromnál betedsége nincs nem hiv beted semmi ilyesmi. mit kell tenni ilyenkor? ő még nem vágta el magát ezzel a borotvával. van esélye vminek? bcs ha h.lye kérdés..
2012. máj. 10. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
,,betedsége'' ,,beted'' most nem jó a billentyűzet, vagy azt hiszed így kell írni? Elírás nem lehet, mert 2-szer írtad így. Egyébként betegsége és beteg, csak gondoltam szólok, nehogy máshol problémád legyen belőle.
2012. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A D és G betűk felcserélése többeknél is előfordul kézírásnál is és gépinél is (ritkán velem is).

Hallottam már olyan véleményt, hogy enyhe diszgráfiás tünet lehet...

2012. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vér útján terjedő betegsége lenne, akkor engem nem nyugtatna meg, hogy még nem vágta el magát vele. Nekem is van olyan, hogy észre sem veszem de nagyon apró pontszerű sebek vannak rajtam egy elsietett borotválkozás esetén.
2012. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekes. Ha ennél jobb játékotok nincsen, akkor vagdaljátok magatokat. Ha lesz valami hatása, azt úgyis észre fogjátok venni. Addig meg nem kell izgulni. Én nem ism izgulok. Ha lesz valami, majd írd meg.
2012. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
diszgráfiás vagyok igen...ezt észre se vettem. XD
2012. máj. 11. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!