Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Több hónapja (kb 5) fáj a fejem, és eddig nem derült ki hogy mitől. Voltam szemfenék vizsgálaton, vettek vért és kaptam 24 órás vérnyomásmérőt, de nem találtak semmit, ami okot adna arra, hogy ilyen szinten fájjon a fejem.

Az orvosok hazaküldtek, nem is foglalkoznak már vele. Mielőtt félreértés esne, nem olyan, hogy picit megfájdul, hanem úgy érzem ilyenkor, hogy valami összenyomja, gyakran elszédülök, remeg a kezem és van amikor már sírógörcsöt kapok tőle.

Lehet, hogy valami stressz áll a háttérben? Középiskolába járok, de nem olyan nagy a hajtás, és tanulás szempontjából nem is erőltetem meg magam, de nem rontottam a jegyeimen, bár nem is javultak.

Az apukámmal szoktak problémáim lenni, gyakran veszekedünk, ez is lehet ok?

Még azt is meg kell említeni, hogy diétázok, vagyis nem éheztetem magam meg semmi, de csak akkor eszem amikor érzem hogy éhes vagyok, viszont eszek zöldséget-gyümölcsöt és rendesen iszom is. :)

Szóval van itt valaki, akinek volt valami hasonló fejfájós problémája? Tud rá valami teát, vagy természetes módszert, ami elmulassza? ( Azért kérdezem, mert nem akarok napi 2-3 szem cataflamon élni)

17L



2012. máj. 14. 22:01
 1/4 gidalf válasza:
Fura kerdes, de mennyit iszol egy nap vizbol??? Nekem is volt hasonlo, sokat jartam utana meg szemuveget is kaptam, mert azt hittek hogy amiatt. semmit nem segitett. Aztan megkerdeztek, hogy mennyit iszom vizbol. (Cukros uditok, gyumolcslevek nem igazan jok a vizhaztartas fenttartasaban). Mondatk, hogy napi minimum 2 liter. Eloszor nehezemre esett. kimondottan eroltettem, de mar 2 het mulva nem fajt a fejem, nem lattam foltokat stb... Szerintem probald ki, artani ez biztos nem art!
2012. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
napi 1.5 liter vizet iszom, meg 1 liter gyógyteát szoktam főzni itthon és azt iszom iskolába cukor meg citromlé nélkül.
2012. máj. 14. 22:09
 3/4 anonim válasza:
Szerintem érdemes elgondolkodnod hogy meglátogass egy kezelőt.(Ez ebben a korban nem normális.)Három héttel ezelőttig ,mondjuk azt,hogy hasonló problémával szenvedtem. Ajánlottak egy helyet(ramgyogymod) ahol az általam eddig még nem ismert módon segítettek!Ha gondolod keresd meg őket.
2012. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, ez lenne a megoldás, csak hát furának találom, hogy az orvosok is hazaküldtek, mert nem tudják hogy mi a bajom.. innen nem küldenének haza?
2012. máj. 14. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!