Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért "kívánja" a testem a...

Miért "kívánja" a testem a súlyzós edzést?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer edzek, max 2. és megfigyeltem ha nem megyek le egy darabig edzőterembe, akkor az izmaim kívánják az edzést, furcsa érzés lesz bennük, mintha üresek lennének,nem tudom pontosan leírni, de kellemetlen érzés, ha ilyenkor edzek, az viszont nagyon jó érzés.

Nem szteroidozok, naturál edzek, 27 / F



2012. máj. 16. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Megszokták az izmaid a fizikai igénybevételt.:)

Örülj neki, így nem hagyják, hogy elblicceld az edzést.:)

2012. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ilyenem nekem is van pár éve, kíváncsi lennék a válaszra.
2012. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Helyes, akkor már ketten várjuk a választ :) Amúgy nekem egyszer egy képesített edző mondta hogy ezt nevezik tónusvesztésnek..de engem a mögöttes dolog érdekel, hogy sejtszinten mi történik ilyenkor az izomban ami kiváltja ezt az érzést. Valahogy úgy lehetne körülítrni hogy az izomlázt ellentetje a jelenség, mikor az izom, hm, elpuhul. Vagy ilyesmi. Ez mindenkinél így van aki régebb óta edz, vagy csak bizonyos embereknél?
2012. máj. 16. 09:30
 4/5 anonim válasza:
Már hárman várjuk a választ :D
2012. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is a választ várom :D
2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!