Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez igy oké? (többi lent van)

Ez igy oké? (többi lent van)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok egy ideje mindig magas vérnyomásal élek orvoshoz nem mentem semilyen sportot nem őzök ..estleg barátnőkkel bicikli görkörcsolya ilyenek...ha sokat mozgok pl futás van a suliban lehetek ettől rosszul vagy lehet belőlle baj ??

lécci rendes válaszokat



2012. máj. 17. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy magasvernyomas, ezt ki allapitotta meg?
2012. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2012. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás nem játékdolog, menj orvoshoz, valahogy be kell állítani. Kaphatsz egy agyérgörcsöt és kész.
2012. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát 1.-nek.. érzem 2 órát kell várnom hogy el birjak aludni mert akkora a vérnyomásom érzem az egész testemben...


amugy a szivem vagy a melkasom is fáj ugy hetente 1x


és ha sokat mozgok pl futás van görkorizok lehet valami nagyobb bajom?

3 dikbnak :hogy érted hogy agygörcs és kész ??meghalok ??

2012. máj. 18. 23:35
 5/11 A kérdező kommentje:

és ugye ez gyógyitható ??

nem halok bele ??

ha nem halok bele beleörülhetek mert akkormár elkezdtem..istenem

2012. máj. 18. 23:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem halsz bele, ha orvos kezeli. Viszont ha elhanyagolod, akkor sajnos kaphatsz olyan betegségeket, amikbe bele lehet halni.
2012. máj. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ájojj és összeeshetek vagy valami...ma lesz futás és félek hogy összeesek vagy valami
2012. máj. 19. 08:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért lenne jó ha orvoshoz mennél, mert csak ő tud erre biztos választ adni. Magas vérnyomással van arra esélyed, hogy összeesel.
2012. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Agyérgörcs értsd stroke. Érdemes kivizsgáltatni, ha kell, felírnak vérnyomáscsökkentőt és minden rendben lesz.
2012. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ésha valami másért van magas vérnyomásom ??akkor mi lehet az ??néha a haláltékom fáj meg a mellkasom...és a hasam meg néha a vesém vagy mim..akkor lehet más ??
2012. máj. 19. 21:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!