Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúlhaz az epilepsziám?

Elmúlhaz az epilepsziám?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, ha öröklött akkor nem valószínű a gyógyulás de tüneti illetve állandó gyógyszeres kezeléssel megszüntethetők a tünetek.


Ha lelki eredetű akkor érdemes az orvoson kivül pszichológussal is beszélgetni, ugyanis ha a lelki okok megszűntek akkor valószinuleg a szomatikus(testi) tünetek is eltűnnek majd.

2012. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekkorit, ha időben felismerik és kezelik, akkor ki lehet gyógyulni belőle, de egy felnőttkorban kezdődőből nemigazán.
2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 23. 21:30
 4/8 anonim válasza:
53%
Nem,mert az én pasim is epilepsziás én nem lehet vele mit csinálni.
2012. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Tünetmentessé tehető az ember gyógyszerekkel és/vagy műtéttel. A végleges gyógyulás viszont nem garantált, csak ha a kiváltó ok megszűnik.
2012. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Milus888 ***** válasza:

Én 20 éve vagyok epilepsziás. Folyamatosan szedtem a gyógyszereket. Ha 1-et kihagytam, már megtörtént a baj..

Viszont pár hete elmentem egy természetgyógyászhoz és mondta hogy tegyem le a gyógyszert és reggel-délben-este, amikor csak tudok egyek húst. Azóta gyógyszer nélkül vagyok tünetmentes...

1 hét múlva megyek vissza hozzá, további tanácsért, hogy végleg meggyógyuljak és ne csak tünetmentes legyek. Elvileg egy transzmeditációt fog csinálni, hogy szembesítsen, azzal az eseménnyel, ami ezt az egészet kiváltotta.

Kicsit felháborít, hogy 20 év alatt egy orvosnak sem jutott volna eszébe ez az egyszerű megoldás, hogy egyek húst.

2013. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

@Milus888

Örülünk, hogy a folyamatos húsevés nálad pár hét óta tünetmentességet okoz, de a gyógyszerelhagyás (de inkább hatékonyabbra váltás - két évtized alatt sokat változott a világ ezen a téren) témájában (módjában) a saját és környezeted biztonsága érdekében beszélj egy epileptológussal is. A végleges gyógyulást nem a transzmeditálás fogja okozni... simán lehet, hogy amúgy is elmúlt menet közben - de ennek az eldöntését ne természetgyógyászra bízd! Szép dolog a természetgyógyászat, de nem véletlenül nem adták tanácsként a VALÓDI szakemberek a húsevést, mint egyszerű gyógymódot.

Öt év gyógyszeres tünetmentesség után kivezetve nekem másfél éven át tartott a rohammentesség.

Sok sikert!

2013. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kis kiegészítés a 9:22-höz

[link]

2013. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!