Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak emlékzavaraim?

Mitől vannak emlékzavaraim?

Figyelt kérdés

Előzmények: Az immunrendszerem mindig elég erős volt. Korábban ritkán voltam beteg, az utóbbi egy hónapban viszont folyamatosan valami bajom van. A megfázásokon kívül mostanság sokszor szédülök meg hirtelen, volt olyan, hogy az utcán sétálva mindössze csak egy pillanatra kikapcsolt az agyam, és majdnem elájultam... Voltam vérvételen, vérnyomást is mértek, de azt mondták, hogy semmi bajom, egészséges vagyok.

Az utóbbi két hétben, amikor valami számomra fontos dologról/történésről gondolkodok, képek ugranak be, amikről nem tudom eldönteni, hogy álmodtam vagy megtörténtek, sőt még azt sem, hogy valódiak e. Nagyon zavar, mert hiába próbálom kideríteni, hogy mi történt, nem sikerül, összezavar. Szoktam inni alkoholt és dohányzok is, de nem viszem túlzásba. Összefüggésbe hozhatók ezek a dolgok? Vagy lehet, hogy ezek az emlékzavarok pszichikai okok miatt vannak?



2012. máj. 22. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pszichikai, de a fejröntgen beleférne
2012. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!