Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fertőző lehet ez a nyavaja?...

Fertőző lehet ez a nyavaja? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megyek orvoshoz kora délután, de jó lenne nagyjából előre tudnom, hogy fertőzhet e a nyavaja amit elkaptam, mert abban az esetben le kell mondjam a mai ügyfeleimet.

Szóval előszőr átlátszó orrfolyással indult az egész, amit ugye kifújni nem tudtam csak törölgetni, ahogyan szivárgott. Mára sárgászöld színe lett, köhögök, tüsszögök,reggelente fáj a torkom, néha bedugul az orrom, bedagadtak a nyaki nyirokcsomóim és a fülem is állandóan bevan dugulva. Légyszi akinek hasonló problémája volt és már volt orvosnál vele írjon, és persze az is aki ebből meg tudja ítélni, hogy fertőző lehet e


Én magam szerint úgygondolom, hogy az egyik ügyfelemtől kaptam el, de persze semmi sem biztos:(



2012. máj. 23. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem úgy fertőző, mint pl. a bárányhimlő, hogy karanténba kell zárkóznod, de igen, valószínűleg cseppfertőzéssel elkapható. Baktérium vagy vírus okozza, nem ártana, ha kapnál antibiotkumot a gyulladás megszüntetésére és a szövődmények megelőzésére, akkor is kellene, ha vírust kaptál el.

Pánikra semmi ok, de nem ártana néhány nap pihenés.

2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát belehalni nem fognak az ügyfelek
2012. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyílván de nem túl jó reklám, hogy taknyosan vállalok vendégeket:S
2012. máj. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!