Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszerek, krémek...

Milyen gyógyszerek, krémek vannak zsíros/pattanásos arcbőr ellen amik tényleg használnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pattanás van az arcomon, és nagyon zsíros az arcbőröm, konkrétan zsebkendővel lehet törölni. A bőrradír, krémek, pakolások, és egyéb ilyesmik nekem egyáltalán nem használtak. Kozmetikushoz ha elmegyek általában jól kitisztítja, de utána kis idő műlva megint tele van vele az arcom. A fekete szappan nevű krém az egyetlen ami használ, de ha elfogy, 1-2 hét múlva újra ugyan olyan ronda az arcom. Hallottam több helyen hogy szedtek ilyen meg olyan gyógyszert rá amit be kellett venni bizonyos ideig, és kitisztult tőle az arcuk, de akitől kérdeztem mind csak hallott ilyenekről, konkrét márkát nem találtam. Van ilyen? Hol lehet beszerezni? Ha nincs, ajánlanátok valamit ami szerintetek használ?

16F


2012. máj. 23. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
lemosókból, arcradírokból meg ilyesmikből nagyon sok fajtát kipróbáltam, legutóbb a clean@clear termékeit, de konkrétan ugyan olyan volt mint a többi: semmit nem ért, parasztvakítás :S
2012. máj. 23. 19:50
 2/3 A kérdező kommentje:
*clean&clear
2012. máj. 23. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a Roaccutan nevű gyógyszerre gondoltak. Hatásos gyógyszer, de elég veszélyes is. Menj el bőrgyógyászhoz és beszéld meg vele, hogy ajánlja-e neked, s ő majd fel is világosít az előtte elvégzendő vizsgálatokról, meg a mellékhatásokról.
2012. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!