Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan benő a lábujjkörmöm...

Állandóan benő a lábujjkörmöm (többször voltam már sebészeten, pedikűrösnél. ) Legutóbb múlt héten vágták ki az egyik körmöm, most benőtt a másik. Okoz valami bajt a sok érzéstelenítő ilyen gyakran?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat kínlódtam korábban ezzel, míg végül szerencsésen találtam egy olyan pedikűröst, aki úgy kivágja a "legbenőttebb" körmöt is, hogy meg sem érzem és hónapokig gondtalanul elvagyok vele. Sebészetet semmiképp nem javaslom, mert ők úgy "műtik" ki, hogy az sosem lesz végleges és szép, de sok pedikűrös is drasztikusan alányúl és úgy vágja ki, hogy lekaparod a falat és vérzik. Székesfehérváron találtam rá egy olyan pedikűrös nőre, aki nem tudom mit csinál, mert nem érzek semmit, de olyan óvatosan és precízen kiszedi, hogy eszméletlen. Eredetileg spange-t tetettem fel nála, (kevesen csinálják) a spange kicsit javított a helyzeten, de nem oldotta meg véglegesen a problémát, így időközönként elmegyek hozzá és szépen megcsinálja. Azóta sokkal ritkábban nő be, (talán Karácsony előtt voltam nála utoljára) de ha kicsit be is nő, nem olyan fájdalmasan mint előtte. Nem tudom merre laksz, de ha nem vészes a kilométer, lehet érdemes volna őt kipróbálnod, mert ha egyszer-kétszer kivágja jól, nem lesz ennyi gondod.
2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. : )
2012. máj. 24. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
ha érdekel, írj priviben és megadom a számát.
2012. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Körömszabályozó.
2012. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!