Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hull a hajam kb.3 éve,...

Nagyon hull a hajam kb.3 éve, már jó ritka lett. Arra gondoltam, hogy Culevit tablettát szednék rá. Szerintetek jó lehet hajhullásra?

Figyelt kérdés
Aminosavakkal van tele, rákbetegeknek fejlesztették ki, de napi egyet régebben szedtem betegség megelőzésre.

2012. máj. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hullik a hajad vizsgáltasd ki magad(!) és ha feltétlen szedni akarsz rá valamit, akkor szedj valami olyat, ami legalább tényleg arra javallott. Valószínű, hogy szépségvitaminokkal többre mennél, és abból lehet olcsóbbat is kifogni.

De tudod, semmi sem helyettesíti az alapos orvosi kivizsgálást, ha eddig nem talált senki semmit, akkor más szakorvoshoz fordulj, ne hagyd rájuk a dolgot.

2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami góc lehet a szervezetedben. Előbb azt kellene kivizsgáltatni, hogy hol, és megszüntetni a gyulladást.
2012. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mióta megcsináltattam a fogaimat, nem hullik a hajam.
2012. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.Nincs gyulladás a szervezetemben, van egy friss laborleletem, teljesen jó. Nincs rossz fogam, (1 hónapja voltam fogorvosnál)nincs góc nőgyógyászatilag,sem a garatüregben.

A hormonszintemet még nem nézték, de még nem klimaxolok.

Szerintem egy szépségvitamin nekem kevés lenne, de nem tudom, mi hiányzik a szervezetemből. Az a baj, hogy a bőrgyógyásznak sincs ötlete...

42/L

2012. máj. 26. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy endokrinológiai és egy gasztroenterológiai vizsgálatot megér a dolog. Nem csak a nemi hormonok miatt fordulhat elő hajhullás, bajod nem lehet legalábbis abból, ha megnéznek.
2012. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!