Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik, frusztráció tömegben,...

Pánik, frusztráció tömegben, sok ember láttán, vagy szokatlan helyen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem, de ha sok ember között kell lennem, vagy ismeretlen helyen sok ember között, rámtör a hányinger és ideges leszek. Sokszor próbáltam már magam tűrtőztetni, van, sikerül, de nem mindig...próbálom elterelni a gondolataimat is, de ez így nagyon kellemetlen:(

sokszor lehet még alkalom tömegbe lenni...már előre félek, hogy nem tudok emiatt sehol maradni, mert úgy érzem ki kell szaladnom onnan ahol vagyok:(

most dilis vagyok, vagy másnál is van ilyen? mit tegyek?:(


2012. máj. 27. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 18 vagyok:)
2012. máj. 27. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szociális fóbia, kezelhető.
2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:)
2012. máj. 27. 23:50
 4/4 anonim válasza:
Pánik betegség. Lehet rá gyógyszert szedni, de nem fog megoldódni tőle a probléma, csak enyhíti a tüneteket majd. A psziché segít csak ezen, tehát fejben kell úrrá lenni rajta valahogy.
2021. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!