Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék mellműtéttel kapcsolatban! (? )

Figyelt kérdés
Meg szeretném műttetni a melleim és szeretném tudni,hogy valaki végeztetett már el ilyen műtétet és, hol-mennyiért.Nem rég töltöttem be a 20-at és nagyon zavarnak a melleim. Tinédzser koromban eléggé túlsúlyos voltam,de sikerült 37kg-tól megszabadulnom. Sajnos olyannyira lógnak a melleim,hogy egyáltalán nem merek senki előtt levetkőzni,de még csak a pólómat sem merem levenni.Sajnos eléggé méretesek is, (85/D) ami még jobban rátesz a látványon. Szeretném kisebbíttetni is és felvarratni.Bármilyen tanácsot örömmel fogadnék

2012. máj. 27. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem,hogy nem csak a fogyás miatt ereszkedtek meg a melleim,hanem elég későn kezdtem el a melltartóhordást.Úgy gondolom mind a kettő tényező közrejátszik.
2012. máj. 27. 19:28
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Itt szerintem nincs olyan, ide főleg fiatalok járnak.

A pénzesebb emberek az nlc-n fórumoznak. Ott vannak mellműtöttek is bőven, és ilyen fórum is. Ott mindent megtudhatsz, még orvost is ajánlanak.

2012. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nem ajánlanám, mert egyrészt lehet hogy utána nem fogsz tudni szoptatni, másrészt a terhesség alatt oda is fogsz hízni.
2012. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy mellműtét előtt ajánlatos lenne teljesen lefogynod. Mert ha 85 centi a melled alatt, akkor azért van ott még pár kiló. Csak ha valaki olyan sportos kb., mint egy válogatott kajakos, olyan széles a mellkasa, mint egy vízilabdázó nőnek, akkor jó a 85 centis mell alatti rész. Amúgy a legtöbb nőnek, ha nem kövér, 75. Ha alacsonyabb, csak 70.
2012. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit az, h mellműtét után nem tudsz szoptatni. Még szilikon mellett is lehet, nemhogy felvarrás után. Persze oda kell figyelni és némi pénzt féretenni gyerekvállalás utánra is, amiből esetleg megint meg kell majd csináltatni a mellett.

Bocsi, kérdező. Érdemben mást nem tudok neked írni. Az első válaszoló írt az nlc-s fórumot. Ott lehet, h több hasznos infót kapsz.

Habár, lehet, h egypár év és műtét nékül is elfogadnád magad. Nekem 24 éves korom után sikerült túllenni a gátlásaimon. Ugyanazzal a problémával küzdöttem mint te. Ráadásul a jobb mellem közel egy kosárnyival kisebb, mint a másik.

2012. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kisebbíttetni szeretne, nem csak felvarratni, pláne nem szilikont berakatni. A kisebbítéshez kivesznek szöveteket is. Elméletileg a tejcsatornákat érintetlenül hagyják. Gyakorlatilag meg volt olyan ismerősöm, akinek ez nem sikerült.
2012. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék háziorvoshoz is, hátha kaphatsz valami TB támogatást és akkor nem kell százezreket fizetned egy plasztikai sebészeten. Egy próbát megér. Egyébként gratulálok a fogyásodhoz ;)
2012. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

"Amúgy a legtöbb nőnek, ha nem kövér, 75. Ha alacsonyabb, csak 70."


De okos vagy, te... Nehogy már kövér legyen valaki, aki 80-as vagy nagyobb melltartót visel... A "régi modellalkat" is 90-60-90. Azt nehéz volna kihozni 75 cm-ből....

2012. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig hidd el, hogy így vagy, okoska.
2012. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

*így van

A 90-eshez csak egy B kosár kell.

2012. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!