Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Voltam vérvéte...

Valaki : kérdése:

15 éves vagyok. Voltam vérvételen (panasz nélkül, csak az évi vérvétel volt), és lett egykét csillagom. Anya felvitte az orvoshoz, aki beutalt vmi nyaki ultrahangra meg pajzsmirigyes vizsgálatra. Ez mi? El fogok hízni, vagy vmi nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha időben kezelik, akkor nem lesz semmi baj:)
2012. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pajzsmirigyed működése nem tökéletes. Nincs ok pánikra, gyógyszerrel szépen kikezelhető.
2012. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy elhízol vagy lefogysz, vagy semmi nem lesz. :)

Valószínűleg a TSH mutatott nemi eltérést, ezt szeretné kivizsgáltatni. Az alaposabb vizsgálatok alapján jó eséllyel semmi bajod nem lesz, főleg ha eleve nincsenek panaszaid.

Ne aggódj, csak szeretnének biztosra menni.

2012. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy alul működésed van, annak a tünete lehet hízás. De várd meg a vérvétel eredményét.
2012. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már megvan. Tényleg TSH volt eltérő, és alulműködésem van..

AKKOR ELFOGOK HÍZNI??? :O

2012. jún. 3. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezelni fogják, nem fogsz elhízni.
2012. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha alulműködik, akkor gyógyszerekkel helyre tudják állítani,csak eltart egy ideig amíg a napi adagot beállítják. Ne aggódj, gyógyszerrel nem lesz semmi baj.
2012. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!