Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen még nem volt velem, a...

Ilyen még nem volt velem, a házidoki szerint fronthatás. Van okom az aggódásra?

Figyelt kérdés
Majd egy hete fáj a fejem jobb oldalt, szintén fáj és bedagadt a jobb szemhéjam, ezenkívül nincs más problémám. A szememre kaptam szemcseppet, valamennyit javult. A fájdalom elég tompa, csak néha nyilall bele hol a fejembe, hol a szemembe. A háziorvos szerint fronthatás.
2012. jún. 1. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én frontérzékeny vagyok, és nincs az a fronthatás, ami 1 hétig tart egyfolytában és szemdagadást okoz...

El kéne menni egy másik dokihoz, aki komolyan vesz...

2012. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak ne a háziorvoshoz mert azok hülyék!

kérjél beutalót a fejfájás ambulanciára...van ilyen ahol kifejezetten ezzekkel foglalkoznak bár én 7 éve járok.

2012. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két hónapig szenvedtem, jártam az orvosokat, voltam szemészeten és neurológián is, csináltak vérképet, semmi eredmény és nemrég a TÉVÉBŐL TUDTAM MEG, HOGY EZ VALSZEG CINKHIÁNY! Kössz szépen, diplomás bohócok!
2012. júl. 30. 22:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta cinktablettát szedek és semmi bajom.
2012. júl. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!